Řekli jste o nás

Reference

Robert Novotný

Robert Novotný

Nečekal jsem takto skvělý přístup a proto jsem byl příjemně překvapen!

S manželkou jsme potřebovali udělat veškerá světla v naší novostavbě. V hlavě jsme měli určitou představu, ale nedokázali jsme jí úplně zhmotnit. Technik nám pomohl představu dostat na papír, trefil se do našeho vkusu a potřeb. Do týdne jsme měli vše zařízené a světla na svém místě. Děkujeme!

Šmejkalovi

Šmejkalovi

S manželem jsme stavěli dům a potřebovali rychle vybrat kde a jaká svítidla pro rozvody.

S panem projektantem jsem se rychle domluvili a přijel se na stavbu podívat. Pomohl nám uskutečnit naši představu kdy jsme věděli v jakém stylu chceme zařídit dům, ale nevěděli jaká světla by k tomu pasovala. Dali jsme mu zabrat, ale byl skvělý a všechny naše nápady uskutečnil. Ušetřili jsme díky tomu hodně času a trápení, protože bychom to museli jinak v budoucnu předělávat. A díky němu nebudeme svítit sousedům do oken:-)

Martina Koukalová

Martina Koukalová

Manžel nemá vůbec čas, takže rekonstrukce celého patra zůstala na mně.

Potřebovala jsem vybrat veškerá světla do celého patra našeho domečku. Neměla jsem vůbec žádnou představu, ale věděla jsem, že chci něco spíše designového. Pán mi se vším poradil, navrhl několik variant a já si jen vybrala. Nejvíc mě zaujala vstřícnost a ochota, ze které jsem byla opravdu nadšená.

Jan Blatný

Jan Blatný

Rekonstrukce prodejny.

Rekonstruoval jsem naši prodejnu. Přijeli do týdne, zkoukli to a světla doručili během týdne. Rychle vyřízeno a bez potíží. Nemusel jsem se o nic starat. Děkuji.

Viva school s.r.o.

Viva school s.r.o.

Spolupráce.

Výhodou v spolupráci s firmou esvetlo.cz je komplexný servis, ktorý zahŕňal pomoc s výberom osvetlení, svetelné výpočty a samotné dodanie tovaru.